Naša ponuka

Hypotekárny úver

V našej kalkulačke si môžete vypočítať orientačnú výšku splátky podľa Vami zadaných parametrov úveru. Nastavíte si požadovanú výšku úveru, dobu splatnosti úveru, úrokovú sadzbu a máte hneď vypočítanú orientačnú výšku splátky.

Následne môžete vyplniť formulár, kde vyplníte požadované informácie na vypracovanie ponuky šitej na mieru na Vašu konkrétnu situáciu. 

Môžete si vybrať možnosť vyplnenia kompletného formuláru alebo prípadne skrátenej verzie, kde si následne odkomunikujete ďalšie informácie s našim odborníkom, ktorý Vás bude následne kontaktovať alebo prípadne  môžete využiť možnosť zaslať nám Vaše kontaktné údaje a náš odborník si následne s Vami prejde všetko do detailu. Je len na Vás, ktorú možnosť si zvolíte. 

Pri hypotekách je vždy podstatné vedieť účel hypotéky, či sa jedná o kúpu, výstavbu, rekonštrukciu, refinancovanie, prípadne konsolidáciu alebo americkú hypotéku t.j. bezúčelovú. Následne potrebujeme vedieť čo najviac informácií o vás ako o klientovi, ako sú napr. vzdelanie, vek, rodinný stav, typ príjmu, výšku príjmu, či ste zamestnanec alebo podnikateľ, či chcete úver riešiť sám alebo aj s prípadným ďalším účastníkom. Tieto všetky informácie nám pomôžu k vypracovaniu ponuky šitej na mieru priamo pre Vás. Hypotéka je zložitejší produkt, ktorý závisí od veľa parametrov.

Klientom riešime kompletne ich situáciu t.j. hypotéka a aj prípadné potrebné dofinancovanie tejto hypotéky iným typom úveru.

Hypotekárna kalkulačka
Formulár

Najvýhodnejšia hypotékapresentation.jpg

Prečo si vybrať nás?

Naše benefity

najvýhodnejšia hypotéka po celú dobu

návrh riešenia šitý na mieru

všetky ponuky pod jednou strechou

odbornosť a znalosť trhu

kompletné zmanažovanie celého procesu vybavenia od A po Z

seriózne jednanie

ľudský prístup

naše služby sú pre vás bezplatne

ušetríte energiu a čas

následná starostlivosť a servis